Aukční lahve Pilsner Urquell pro Centrum Paraple


Už deset let Pilsner Urquell pomáhá Centru Paraple. Společně s nejlepšími českými designéry, skláři a bednáři každoročně vyrábíme sadu unikátních pivních lahví, které putují do předvánoční charitativní dražby. Celý výtěžek je tradičně věnován Centru Paraple, které pomáhá lidem na vozíku vrátit se zpět do života. Doposud jsme vybrali neuvěřitelných 13,5 milionu korun a tuto částku tento rok ještě navýšíme.

Aktuální čas serveru:
ŽIVÝ PŘENOS
Poznámka: přenos je opožděn, řiďte se časem ve Vašem aukčním panelu
Aukce končí za:
Letošní aukce o 10 designových lahví Pilsner Urquell sice již skončila, ale stále máte možnost se na lahve a jejich příběh podívat na https://www.pilsner-urquell.cz/aukcni-lahve .

Podrobné pořadí na aukci

Aukční lahve

Aukční Láhev 2021

Aukční lahve jsou oslavou vzájemné solidarity

Tento jubilejní ročník projektu charitativních Aukčních lahví se stane ohlédnutím za uplynulou dekádou. Ponese se v duchu oslav inspirativních žen, které ve svých životech a kariérách dosáhly mnoha úspěchů. Návrhu samotných lahví se zhostila přední česká designérka Lucie Koldová, která ve své práci využívá jak klasické řemeslo, tak i špičkové technologie. Její objekty jsou nadčasové, plné barev, kontrastů a neobvyklých rozměrů. Lahve vyrobí česká sklárna Janštejn.

Aukční láhev 2021 - žena s láhví

Design lahví odráží symboliku ženství, tajemství, rafinovanosti i ženské elegance a výrazně se odlišuje od lahví předcházejících. Designérka Lucie Koldová pracovala s vrstvením a motivem dvou překrývajících se siluet – čiré majestátní lahve jsou tak ukryty pod závojem jemného skla s barevným gradientem. Letošní Aukční lahve jsou spojením exprese a elegance, matu i lesku a jsou ukázkou precizní řemeslné práce.

Slider 1

PATRONKY AUKČNÍCH LAHVÍ

Každá z limitované edice deseti lahví má svoji patronku z řad známých českých osobností. Staly se jimi atletka, oštěpařka a držitelka několika zlatých olympijských medailí Barbora Špotáková, herečka a zpěvačka Bára Poláková, ekonomka a rektorka Mendelovy univerzity v Brně Danuše Nerudová, ilustrátorka Eliška Podzimková, biochemička a předsedkyně Akademie věd ČR Eva Zažímalová, dokumentaristka Helena Třeštíková, herečka, pedagožka a diplomatka Magda Vášáryová, výčepní Martina Navrátilová, farářka Církve československé husitské Martina Viktorie Kopecká a herečka a televizní i rozhlasová moderátorka Tereza Kostková.


Martina Viktorie Kopecká
farářka
Láhev číslo 1

Tereza Kostková
herečka
Láhev číslo 2

Martina Navrátilová
výčepní
Láhev číslo 3

Danuše Nerudová
rektorka Mendelovy univerzity
Láhev číslo 4

Eliška Podzimková
ilustrátorka
Láhev číslo 5

Barbora Poláková
zpěvačka
Láhev číslo 6

Barbora Špotáková
oštěpařka
Láhev číslo 7

Helena Třeštíková
dokumentaristka
Láhev číslo 8

Magda Vášáryová
herečka
Láhev číslo 9

Eva Zažímalová
předsedkyně Akademie věd
Láhev číslo 10