Aukční lahve Pilsner Urquell pro Centrum Paraple


Už deset let Pilsner Urquell pomáhá Centru Paraple. Společně s nejlepšími českými designéry, skláři a bednáři každoročně vyrábíme sadu unikátních pivních lahví, které putují do předvánoční charitativní dražby. Celý výtěžek je tradičně věnován Centru Paraple, které pomáhá lidem na vozíku vrátit se zpět do života. Doposud jsme vybrali neuvěřitelných 13,5 milionu korun a tuto částku tento rok ještě navýšíme.

FAQKomu jsou určeny prostředky vybrané v dražbě?

Celý výtěžek dražby uměleckých lahví poputuje podobně jako v předchozích devíti ročnících na konto Centra Paraple, které pomáhá lidem s poškozením míchy upoutaným na vozík v návratu do aktivního života. Dosavadní dražby přispěly na jeho činnost již více než 13,5 miliony korun.

Kdy a kde se dražba uskuteční?

Dražba aukčních lahví Pilsner Urquell proběhne ve čtvrtek 9. prosince 2021 online na aukce.mall.tv/pilsner2021. Živě ji lidé mohou sledovat na internetové televizi Mall TV. Bude probíhat od 9:00 do 16 hodin, v případě pokračujících příhozů se však prodlouží. S dalším příhozem těsně před limitem se konec posune o tři minuty a dražba tak bude dražba pokračovat až do doby, kdy se ve stanoveném limitu neobjeví další příhoz.

Kdy, kam a jak se mohu přihlásit, pokud se chci zúčastnit dražby?

Přihlásit se můžete na serveru aukce.mall.tv/pilsner2021 a to od 22. 11. až do 9. 12. 15:30, 30 minut před skončením dražby přes velké viditelné tlačítko Registrovat do aukce. Stačí vyplnit e-mailovou adresu a telefonní číslo. Následně obdržíte e-mail o úspěšném založení dražícího účtu. V den aukce se s Vámi spojí operátoři Mall TV pro ověření identity a do e-mailu Vám přijde odkaz do aukčního prostředí, kde se dozvíte všechny potřebné informace k začátku i průběhu aukce. Samotná dražba aukčních lahví začne 9. prosince v 9 hodin a potrvá cca do 16 hodin. V případě dalších příhozů se bude dražba prodlužovat. Vyvolávací cena každé lahve je 1000 korun, minimální příhoz v aukci je 100korun.

Jaké údaje budu k přihlášení potřebovat?

Pro přihlášení na aukce.mall.tv/pilsner2021 postačí uvést e-mailovou adresu a telefonní číslo, případně přezdívku, pod kterou budete chtít být v aukci uváděn/a.

Co mám dělat v případě komplikací při registraci?

V případě komplikací, prosím kontaktujte technickou podporu aukce na telefoním čísle +420 731 837 407 nebo e-mailu aukce@malltv.live

Jak a kolik se bude přihazovat? Kdy bude dražba ukončena?

Vyvolávací cena každé lahve je 1000 korun, minimální příhoz v aukci je 100 korun. Dražba začne 9. 12. v 9 hodin ráno a bude ukončena nejdříve v 16 hodin, pokud již nebudou další příhozy. V případě příhozu těsně před koncem dražby se konec posouvá o tři minuty. Tak bude dražba pokračovat až do doby, kdy již nebude ve stanoveném limitu další příhoz.

Budou se lahve něčím lišit? Mohu dražit konkrétní lahev?

Každá z deseti lahví, které putují do aukce, má svého patrona z řad úspěšných a inspirativních žen, jako jsou herečka Tereza Kostková, zpěvačka Bára Poláková či výčepní Martina Navrátilová. Designérka letošní edice Lucie Koldová opatřila každou z lahví průsvitným skleněným závojem, jehož barevný gradient se lahev od lahve a patron od patrona liší. Každá z lahví je tak naprostým unikátem.

Jak provedu úhradu za vydraženou lahev?

Po skončení dražby bude všech deset dražitelů, kteří nabídli za aukční lahev Pilsner Urquell nejvyšší částku, osloveno zástupcem Centra Paraple, se kterým se domluví na uzavření příslušné smlouvy. Ta bude samozřejmě obsahovat i instrukce ohledně úhrady.

Kdy obdržím vydraženou lahev?

Předání lahví je jednou z událostí celé dražby. Úspěšní dražitelé budou již tradičně pozváni i s partnery do plzeňského pivovaru, kde jsou jim budou vydražené lahve slavnostně předány v prostorách historických sklepů sládkem Václavem Berkou. Tradičním rituálem je rovněž první naplnění lahví pivem PilsnerUrquell, které zraje v dubových sudech. Tato událost se tradičně koná na pomezí ledna a února. Přesný termín doladí zástupci Pilsner Urquell s úspěšnými dražiteli po skončení aukce tak, aby vyhovoval maximálnímu počtu z nich.

NAPÍNAVÉ FINÁLE

Aukce nemusí nutně skončit úderem šestnácté hodiny. Pokud některý z dražitelů navýší částku těsně před koncem, prodlouží aukci o další 3 minuty a to až do doby, dokud se ve stanovené lhůtě neobjeví vyšší nabídka. Konec aukce je vyhodnocen pár vteřin po uplynutí času, jelikož se čeká na zpracování případných příhozů.

Kontakt

V případě dotazů se na nás obracejte pomocí emailu aukce@malltv.live a nebo telefonicky mezi 9. a 18. hodinou na číslo +420 731 837 407